Akcia Novinka Tip Doprava zadarmo Zväčšiť

Bratislavská Vianočná Milonga s kabaretom v bare Metropol

Neohodnotené
 

Lístok na unikátny tango kabaret a milongu s Los Milonguitas (Arg) a profesionálnymi tanečnými vystúpeniami.

Dostupnosť Skladom
€25
   
Kód tovaru 142
Kategória Lístky na kultúrne podujatia
 

Pozývame všetkých na výnimočné predvianočné podujatie. Večer 16. decembra o 19:00, 24 hodín pred pražskou premiérou "Potancuj ma dvakrát - tango show", sa v bratislavskom Bare Metropol stretávajú všetci účinkujúci: Los Milonguitas z Argentíny, profesionálne tanečné páry, kúzelník, exotická tanečnica, nádejná herečka. Večer pred veľkým predstavením ponúknu hosťom Baru Matropol unikátny tango kabaret a milongu. Skvelé tango do tanca v podaní argentínskych virtuózov, profesionálne umelecké vystúpenia, pitie zahrnuté v cene lístku a mnoho príležitostí na zaujímavé konverzácie. Tancuje sa az do druhého rána do 1:00HOD. Ak teda ešte nemáte program na sobotu, 16. decembra. zapíšte si do diára túto výnimočnú udalosť. 
Cena lístku pri platbe do 14.12.2017 je 21EUR. Vstupné po 14.12. 2017 alebo na mieste je 25EUR. V cene lístku je zahrnuté predplatné za nápoje na bare vo výške 7EUR.

[English version]
We would like to invite all tangueros, who happen to be in Bratislava on 16th od December 2017. This time is milonga at Bar Metropol, with life music from Argentina - played by magnificient Los Milonguitas. Food buffet and wines are included!
!!!!!!!!!!!!!!!TICKETS purchsed in advance are discounted!
If payment is made by 14th of december, entry is 21EUR /person.
By later payments, including admission at the door the price is 25EUR/person.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

0,0 Neohodnotené
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x